Lolita Lobosco

Lolita Lobosco megtekintése online

★ 7.0 2021 3 Évadok BűnügyiDráma

Szeretnéd nézni a(z) Lolita Lobosco? A(z) IPTV Ultra minden képernyődre elhozza a(z) Lolita Lobosco (2021) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Lolita Lobosco?

Deputy Chief Lolita Lobosco returns to her hometown, Bari, to direct a team of men only. In a world stubbornly ruled by males, she chooses to remain herself against all odds, and uses her skills and devotion to fight prejudices.

Legújabb epizód

É3 · Epizód 4 — Episode 4 · 2024-03-25

Műfajok
Bűnügyi, Dráma
Első adás
2021-02-21
Értékelés
★ 7.0 / 10

Főszereplők

  • Luisa Ranieri Lolita Lobosco
  • Giovanni Ludeno Antonio Forte
  • Bianca Nappi Marietta
  • Filippo Scicchitano Danilo Martini
  • Lunetta Savino Nunzia
  • Giulia Maria Fiume Carmela Lobosco

Hogyan nézd a(z) Lolita Lobosco a(z) IPTV Ultra oldalon

A(z) Lolita Lobosco megnézése a(z) IPTV Ultra oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Lolita Lobosco még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Ultra próbát, és nézd a(z) Lolita Lobosco még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.