Charlie Countryman

Гледајте Charlie Countryman онлајн

★ 6.4 2013 108 мин АкциониКомедијаДрама

Желите да гледате Charlie Countryman? IPTV Ultra доноси Charlie Countryman (2013) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Charlie Countryman?

A young American falls hard for a Romanian cellist whose father has recently died -- and whose violent past could bring about his own demise.

Жанрови
Акциони, Комедија, Драма
Премијера
2013-02-09
Режија
Fredrik Bond
Оцена
★ 6.4 / 10

Главне улоге

  • Shia LaBeouf Charlie Countryman
  • Evan Rachel Wood Gabi Ibanescu
  • Mads Mikkelsen Nigel
  • Til Schweiger Darko
  • Rupert Grint Carl
  • James Buckley Luc

Како гледати Charlie Countryman на IPTV Ultra

Гледање Charlie Countryman на IPTV Ultra траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате Charlie Countryman данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Ultra и гледајте Charlie Countryman данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.