Kartal Bey

Kartal Bey izle

★ 5.0 1984 Aksiyon

Kartal Bey izlemek ister misiniz? IPTV Ultra, Kartal Bey (1984) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Kartal Bey konusu nedir?

Babaları hapse giren iki kardeşin yaşadıkları konu edilir. Kartal ve Cemal’in babaları cinayet suçundan hapse girer. Anneleri de kısa bir süre sonra ölür. Kanunsuz işler yapan bir adamın yanında büyürler. İki kardeş de aynı işleri yapar ve ünlü birer kabadayı olurlar. Ancak Cemal’in isteği üzerine Kartal yaptığı işlerden ayrılır. Bulunduğu şehri terk eder. Kartal’ın yokluğunda Cemal, rakipleri tarafından öldürülür. Bu yaşananlardan sonra Kartal geri dönüp kardeşinin intikamını almaya çalışacaktır.

Türler
Aksiyon
Vizyon
1984-01-01
Yönetmen
Melih Gülgen
Puan
★ 5.0 / 10

Başroldekiler

  • Cüneyt Arkın Kartal Bey
  • Alev Sayın Alev
  • Cemal Gencer Cemal
  • Yıldırım Gencer Bolat Bey
  • Muzaffer Nebioglu Dansöz
  • Kadir Savun Koca Salih

IPTV Ultra üzerinde Kartal Bey nasıl izlenir

IPTV Ultra üzerinde Kartal Bey izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Kartal Bey izlemeye bugün başlayın

IPTV Ultra ücretsiz denemenizi başlatın ve Kartal Bey içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.