The Addams Family

The Addams Family izle

★ 7.4 1973 1 Sezonlar AnimasyonKomediAile

The Addams Family izlemek ister misiniz? IPTV Ultra, The Addams Family (1973) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

The Addams Family konusu nedir?

The Addams Family is an animated adaptation of the Charles Addams cartoons produced by Hanna-Barbera Productions in 1973. Many of the original actor's from the 1960"s television series returned in voice-over roles.

Son bölüm

S1 · Bölüm 16 — The Addams Family at the Kentucky Derby · 1973-12-22

Pugsley wants a horse for his birthday celebration, so the Addams Family go to Kentucky to buy one. They choose a worn-out old nag named Bones, but Granny's cooking does her so much good that she becomes a fast runner again and is ridden by Pugsley to victory at the Kentucky Derby.

Türler
Animasyon, Komedi, Aile
İlk yayın
1973-09-08
Puan
★ 7.4 / 10

Başroldekiler

  • Ted Cassidy Lurch (voice)
  • Jackie Coogan Uncle Fester (voice)
  • Cindy Henderson Wednesday Addams (voice)
  • Lennie Weinrib Gomez Addams (voice)
  • Jodie Foster Pugsley Addams (voice)
  • Janet Waldo Morticia Addams (voice)

IPTV Ultra üzerinde The Addams Family nasıl izlenir

IPTV Ultra üzerinde The Addams Family izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

The Addams Family izlemeye bugün başlayın

IPTV Ultra ücretsiz denemenizi başlatın ve The Addams Family içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.