The Art of Sarah

The Art of Sarah izle

★ 7.5 2026 1 Sezonlar SuçGizemDram

The Art of Sarah izlemek ister misiniz? IPTV Ultra, The Art of Sarah (2026) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

The Art of Sarah konusu nedir?

Şehrin göbeğinde bulunan bir ceset, yükselişte olan lüks bir marka... Bir dedektif, bir kadının sürekli değiştirdiği hikâyesinin her bir kelimesini irdeler. Gerçek nedir?

Son bölüm

S1 · Bölüm 8 — The Art of Sarah · 2026-02-13

As the clock runs down, Sarah fights to protect everything she's built — and Mu-gyeong follows her ever-shifting story, hoping to finally reach the truth.

Türler
Suç, Gizem, Dram
İlk yayın
2026-02-13
Puan
★ 7.5 / 10

Başroldekiler

  • Shin Hae-sun Sarah Kim
  • Lee Jun-hyuk Park Mu-gyeong
  • Park Bo-kyung Jeong Yeo-jin
  • Jung Da-bin Woo Hyo-eun
  • Shin Hyeon-seung Hyun Jae-hyun
  • Bae Jong-ok Choi Chae-u

IPTV Ultra üzerinde The Art of Sarah nasıl izlenir

IPTV Ultra üzerinde The Art of Sarah izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

The Art of Sarah izlemeye bugün başlayın

IPTV Ultra ücretsiz denemenizi başlatın ve The Art of Sarah içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.