Filmfare Awards

Дивитися Filmfare Awards онлайн

1954 12 Сезони

Хочете подивитися Filmfare Awards? IPTV Ultra відкриває Filmfare Awards (1954) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Про що Filmfare Awards?

The Filmfare Awards are presented annually by The Times Group to honour both artistic and technical excellence of professionals in the Hindi language film industry of India. The Filmfare Awards have been often referred to as the Hindi film industry's equivalent to Oscars.

Останній епізод

С1 · Епізод 69 — 69th Hyundai Filmfare Awards with Gujarat Tourism · 2024-02-18

Перший показ
1954-03-21

Як дивитися Filmfare Awards на IPTV Ultra

Переглянути Filmfare Awards на IPTV Ultra можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Filmfare Awards сьогодні

Почніть безкоштовну пробу IPTV Ultra і дивіться Filmfare Awards сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.