San Francisco de Asís

Sledovať San Francisco de Asís online

★ 6.2 1944 119 min Dráma

Chcete sledovať San Francisco de Asís? IPTV Ultra prináša San Francisco de Asís (1944) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je San Francisco de Asís?

Historical drama on the life of the medieval Italian saint, Francis of Assisi.

Žánre
Dráma
Premiéra
1944-01-08
Réžia
Alberto Gout
Hodnotenie
★ 6.2 / 10

Hlavné obsadenie

  • José Luis Jiménez San Francisco de Asís
  • Alicia de Phillips María de Quintanar
  • Elena D'Orgaz Pica (madre de Francisco)
  • Carmen Molina Clara (Sta. Clara de Asís)
  • Elia Ortiz Inés (Sta. Inés de Asís)
  • Antonio Bravo Conde Hugolino

Ako sledovať San Francisco de Asís na IPTV Ultra

Sledovanie San Francisco de Asís na IPTV Ultra trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať San Francisco de Asís ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Ultra a sledujte San Francisco de Asís ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.